• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

Vertikální solární panely – novinka v našem portfoliu

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp

Energie ze Slunce má pro energetiku stále větší význam s tím, jak se daří stále efektivněji tuto energii získávat. Minimálně jako doplňkový zdroj pro energeticky nenáročné provozy svůj význam má.

Domácnosti, obce i firmy stále častěji investují do solárních panelů a vidíme je jak na střechách rodinných domů, tak průmyslových objektů. Veřejné osvětlení ulic, chodníků či třeba parkovišť patří rovněž mezi vhodná místa pro užití solárních panelů jako zdroje napájení.
Klasické solární panely dobře známe i z ulic v ČR a nutno přiznat, že mají svá omezení a mnohým nemusí připadat vhodná z hlediska estetiky. Možným řešením je využít právě vertikální solární panely. Obecně platí, že solární svítidla s vertikálními panely jsou vhodným řešením pro oblasti s nižší intenzitou slunečního záření, omezeným prostorem a mrazivými zimami. Pojďme si nyní stručně představit jejich přednosti:

Máte zájem o bližší informace nebo chcete rovnou poslat konkrétní cenovou nabídku? Kontaktujte nás prosím ZDE. Nebo kontaktujte obchodního zástupce pro příslušný region.

Sdílejte stránku

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top