• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

Novinky

JD ROZHLASY s.r.o. na akci Den malých obcí

Prezentace firmy je potřebná nejen v rovině online, ale i tzv. naživo. Rádi jsme se minulý týden účastnili tradiční každoroční akce DNY MALÝCH OBCÍ. Již 56. ročník se konal v Olomouci a v Praze. Součástí dvoudenní akce byla, jako vždy, doprovodná prezentace firem. V Olomouci se prezentujeme často a na Výstavišti Flora patříme již mezi „stálý inventář“. Zato v Praze v O2 univerzum jsme měli premiéru.

Přispěli jsme na pořízení bezbariérového automobilu

V denním stacionáři v Rožnově pod Radhoštěm, kde se starají o lidi s mentálním a kombinovaným postižením, jsme se 17.10.2022 účastnili předání bezbariérového automobilu pro klienty. Spolu s představiteli dalších regionálních firem jsme symbolicky předali tento automobil do užívání neziskové organizaci NADĚJE, aby pomohl zlepšit klientům pobyt ve stacionáři a hlavně mimo něj.

JD ROZHLASY s.r.o. se prezentovaly na veletrhu KOMMUNAL MESSE 2022 v rakouském Welsu

Na konci června 2022 se naše firma účastnila jako vystavovatel mezinárodního veletrhu se zaměřením na služby obcím a městům v Rakousku. Veletrh nebyl vybrán náhodou – Rakousko je trh, který nás zajímá a kam chceme proniknout. Ve využívání obnovitelných zdrojů energie je Rakousko špička v Evropě, což lze vidět při návštěvě této alpské země (fotovoltaické panely na střechách domů i běžné infrastruktury typu parkoviště, průmyslové haly atd.). Stejně tak e-mobilita a cyklistika je zde na vysoké úrovni.

Nový web je realitou

Již dlouho jsme věděli, že původní web www.jdrozhlasy.cz je beznadějně zastaralý, byť plný informací.

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top