• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

TIP / TOP SPOT jako účastník soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2022

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp

V loňském roce jsme naši „vlajkovou loď“ produkce – solární nabíjecí stanice TIP / TOP SPOT – přihlásili do soutěže CHYTRÁ MĚSTA pro rok 2022. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) a jeho garantem a vyhlašovatelem je Smart City Innovations Institut, z.ú.

Soutěžili jsme v kategoriích „Doprava a mobilita“, „Energetika“ a „Urbanismus a plánování smart city“. Už samotná účast v soutěži je úspěchem. Podmínky účasti byly velmi přísné a naše firma musela podat maximum podkladů a informací, co se solární stanice týče. Základní úkol jsme splnili – kvalifikovali jsme se do soutěže! K tomu jsme se dostali díky účasti v soutěži do databáze SMART CITY HUB. Jedná se o interaktivní databázi projektů Smart City.

Nedávno jsme obdrželi „Certifikát kvality projektu smart city“ a za to jsme rádi, jde o ocenění kvality a smysluplnosti projektu. Naše solární nabíjecí stanice je přínosná pro uživatele a zapadá do koncepce SMART CITY.

Účast v soutěži bereme jako dobrou zkušenost. Náš vývoj pracuje neustále na novinkách v produkci a třeba si účast brzy zopakujeme.

Sdílejte stránku

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top