• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

Kompresor s USB nejen pro cyklisty

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp

Jste představitel obce, města, sdružení obcí a měst nebo významné firmy? Rádi byste podpořili cykloturistiku a nevíte jak? Máme pro Vás řešení – nenáročný doplněk k cyklostezkám, k pumptrackovým areálům nebo k hodně exponovaným místům. Jedná se o KOMPRESOR s názvem KOM-2. O co jde? Box s líbivým designem, opatřený kompresorem pro dofoukání prioritně duší kol, koloběžek či automobilů. Pokud byste měli po ruce „jehlu“, zvládnete i míče nebo čluny.

Box lze namontovat na zeď, betonový sloup nebo stožár veřejného osvětlení (VO). Napájení probíhá přes veřejnou síť na 230 V. V případě instalace na sloup VO je součástí akumulátor. Maximální tlak je 150 Psi. Součástí montáže může být držák kola.

Nezapomněli jsme ani na integrovanou nabíječku typu USB (2 ks), přes kterou si pohodlně dobijete mobil, foťák, powerbanku a další zařízení.

Proč si pořídit tento kompresor?

  1. Minimální údržba – prostě jen občas otřete pavučiny a jednou za čas vyměníte akumulátor
  2. Záruční i pozáruční servis – kdyby se něco porouchalo, přijedeme a opravíme to
  3. Stavební povoleníNejde o stavbu, na instalaci kompresoru se nevztahuje
  4. Obslouží všechny! Na nabitou baterii umí foukat kontinuálně celou hodinu
  5. Logo obce či firmy jako prezentace občané ocení, když pro ně obec něco dělá. Logo Vaší obce na tělese kompresoru je to nejmenší… To samé platí pro firmy a zaměstnance.
  6. Podpoříte cestovní ruch či v případě firem zaměstnance  cykloturistika frčí, tak proč nepřidat cyklistům něco navíc? Zastaví se, dofoukají duše, dobijí mobil atd. Zaměstnanci Vám pro změnu budou vděčni a loajální.

V případě zájmu o cenovou nabídku nás prosím kontaktujte ZDE.

Sdílejte stránku

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top