• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

JD ROZHLASY s.r.o. se prezentovaly na veletrhu KOMMUNAL MESSE 2022 v rakouském Welsu

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp

Na konci června 2022 se naše firma účastnila jako vystavovatel mezinárodního veletrhu se zaměřením na služby obcím a městům v Rakousku. Veletrh nebyl vybrán náhodou – Rakousko je trh, který nás zajímá a kam chceme proniknout. Ve využívání obnovitelných zdrojů energie je Rakousko špička v Evropě, což lze vidět při návštěvě této alpské země (fotovoltaické panely na střechách domů i běžné infrastruktury typu parkoviště, průmyslové haly atd.). Stejně tak e-mobilita a cyklistika je zde na vysoké úrovni.

Stánek na veletrhu

Naše prezentace se od ostatních lišila svou vzdušností, otevřeností, jednoduchostí a originalitou. Byl to záměr zaujmout na první pohled. Imitace cyklostezky s instalacemi solárních nabíjecích stanic, osvětlení i rozhlasu, měla úspěch. Dá se říci, že zájem o náš stánek byl po oba dny slušný a druhý den gradoval. Naše osazenstvo stánku zodpovědělo hromady dotazů a pohostilo řadu návštěvníků klasickými českými a moravskými dobrotami.

V současné době probíhají jednání s potenciálními partnery v Rakousku. Bližší informace zatím podávat nemůžeme.

Celkově hodnotíme účast na veletrhu pozitivně, jak po stránce organizační, tak návštěvnosti naší prezentace. Naše účast na veletrhu byla částečně podpořena z fondů EU.

Něco pro hosty

Sdílejte stránku

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top