• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Magyar

Ryze česká hi-tech výroba

Sledujte nás

Facebook Instagram LinkedIn

Servisní box nejen pro cyklisty

FacebookTwitterLinkedInWhatsApp
Není to tak dávno, co jsme na počátku roku 2023 formou newsletteru informovali naše zákazníky o plánované výrobě servisního boxu s držákem kola a integrovaným nářadím. Nyní máme jaro a funkční prototyp je na světě. Konstrukce boxu a design je ryze originální.
 
Konstrukce má cca 8 kg včetně nářadí. Sestava nářadí je tzv. daná, tedy poskytujeme pouze tuto jednu sestavu. To samé se týká i barevného provedení.
 
Může se prodávat jak samostatně pro montáž na zeď, tak jako doplněk pro všechny typy našich solárních nabíjecích stanic. Vzhledem k váze a robustnosti konstrukce doporučujeme montovat spíše na masivní TOP / TIP SPOT.
 
Sestava obsahuje 9 kusů nářadí včetně multifunkčních klíčů, na celkem 8 kusech ocelových lanek. Sestava nářadí je následující:

Servisní box je již v prodeji a dokonce máme již první objednávky. Chcete-li potěšit cyklisty coby občany obce či města, vřele doporučujeme! Pokud již Vaše obec provozuje naši solární nabíjecí stanici, po konzultaci s námi je možné ji upevnit na ní, popř. ukotvit na zcela nové, vámi vybrané místo.

Pro cenovou nabídku a technické informace nás prosím kontaktuje ZDE.

   

 

 

Sdílejte stránku

Navštivte náš produktový web LEDEOS Na web LEDEOS

Top