Podporujeme mladé sportovce

Fandíme zdravému životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děti a mladí lidé sportují, vzdělávají se a svůj volný čas využívají naplno. Uvědomujeme si, že ne všichni mají stejné možnosti. Nejsme lhostejní a snažíme se pomáhat těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují.


 

Michal Kotrla

Michal Kotrla se věnuje cyklistice, převážně horským kolům cross country. V rámci své zimní přípravy se zabývá také cyklocrossem. Michalovi náše podpora pomohla k účasti na několika závodech u nás i v zahraničí. Gratulujeme mu k jeho výsledkům a přejeme mu v kariéře mnoho dalších úspěchů.

 


 

Vojtěch Bambušek

Společnost JD ROZHASY, také podporuje trojnásobného vítěze zimních olympijských her mládeže, mistra republiky a  člena reprezentace žáků v Alpském lyžování a hlavně nadějného sportovce Vojtěcha Bambuška.

Vojtu vnímáme i jako vzor pro mladé lidi. Svojí vytrvalostí, obrovskou vůlí při tréninku a schopností na soutěžích dát ze sebe všechno pro dosažení co nejlepšího výsledku může jít příkladem nám všem. Poskytuje návod pro všechny, kteří mají ambice něco dosáhnout ve svém oboru.