Firma JD ROZHLASY s.r.o.byla založena v roce 2007.

Montáží a vývojem rozhlasů se však zabýváme již od roku 1997.
V roce 1998 jsme začali vyvíjet vlastní bezdrátový systém AMO, který jsme o rok později začali dodávat a instalovat do měst a obcí v České republice.

Jako vůbec první na trhu jsme začali montovat venkovní přijímače s reproduktory. V současné době naše rozhlasové zařízení využívá více než 500 obcí a měst v celé České republice a na Slovensku.
Kromě rozhlasu nabízíme také protipovodňové a varovné systémy, sirény a inteligentní veřejné osvětlení. Dále dokážeme ozvučit mikroregiony, stadiony, sportovní komplexy, výrobní podniky, kulturní domy, apod. Vedle výroby našich hlavních produktů poskytujeme prvotřídní poradenství v oblasti snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení či dotačních podpor.

Naše společnost sídlí v obci Vigantice, v blízkosti města Rožnov pod Radhostěm, kde se zároveň nachází naše vlastní vývojové pracoviště a výrobní prostory.
Další provozovny naleznete v obci Tmaň (okr. Beroun) a ve městě Turzovka na Slovensku.
Ze všech těchto míst vyjíždějí naši technici a obchodní zástupci ke své činnosti.

 

Již 10 let s Vámi

Postupem času se firma vyvíjela a různě transformovala do dnešní podoby. Jsem si plně vědom skutečnosti, že firma je taková, jací jsou lidé, kteří v ní a pro ni pracují.
Chtěl bych poděkovat všem jednotlivcům z řad zaměstnanců, kteří ve firmě působí, nebo firmou prošli, partnerům, zákazníkům a dodavatelům, kteří nám pomáhali svým úsilím a profesní zdatností vybudovat firmu do nynější úrovně a postaveni. Právě díky Vám jsme byli schopni provést stovky úspěšných realizací.
Naše společná práce vždy měla a stále má svůj smysl. Věřím, že na úspěšnou historii naší firmy naváže i její neméně úspěšná budoucnost.

Miloš Drápala